1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

На постійних комісіях районної ради

DSCN6865

Нещодавно, під головуванням Юрія Вовка , відбулось спільне засіданні постійних комісій Зіньківської районної ради з питань промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

Відповідно до порядку денного, начальник районного сектору ГУ ДСНС в Полтавській області Іван Головко ознайомив депутатів із ходом виконання місцевої цільової програми розвитку цивільного захисту Зіньківського району на 2016-2020 роки, а директор редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» Надія Чуть – із ходом виконання програми розвитку редакції районного радіомовлення Зіньківщини на 2016-2020 роки. Депутати інформацію по зазначених питаннях  прийняли до відома та порекомендували закладам продовжити виконання заходів передбачених відповідними районними програмами

.

Про санітарний стан та благоустрій територій населених пунктів району інформував в.о. завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Артем Литус. У доповіді зазначив, що на території району спостерігається позитивна тенденція в сфері санітарного стану та благоустрою населених пунктів. Органами місцевого самоврядування району постійно докладається максимум зусиль щодо забезпечення чистоти навколишнього середовища, хоча це і потребує значних капіталовкладень.  Розповів про результати всеукраїнських, районних та міських акцій, котрі проходили в поточному році на Зіньківщині.

Начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк проінформувала присутніх про будівництво, ремонт та утримання доріг в районі. Зазначила, що  на сьогодні ремонт доріг у районі фінансується із декількох джерел. Зокрема, можна залучити кошти із фонду ПАТ “Укргазвидобування ”(на території, де підприємство проводить власну діяльність), служби автомобільних доріг у Полтавській області, за програмами Полтавської обласної ради, місцеві кошти та кошти спонсорів. Надала інформацію про обсяги виконаних робіт по ремонту автомобільних доріг в районі в першому півріччі 2016 року. Наголосила, що за зазначений проміжок часу, на ремонт шляхів Службою автомобільних доріг вже освоєно частину коштів,  загальна сума яких складає близько 3 млн. грн.

Також, на засіданні постійних комісій присутні обговорили та внесли на розгляд чергової сесії районної ради  ряд програм, котрі потребують або затвердження в новій редакції, або внесення змін до чинного змісту.

На завершення, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько надала звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року та проінформувала про внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік.

DSCN6857

DSCN6861          DSCN6871

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>