1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

НА ПОСТІЙНІЙ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

DSC_0072-768x50915 ГРУДНЯ, ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ЛЮДМИЛИ ОВЧАРЕНКО, ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ. У ЗАСІДАННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ АНАТОЛІЙ ХАНКО, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГ ПРУГЛО, ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ: ОЛЕКСАНДР СИЧЕНКО, МИРОСЛАВА ВАСИЛЕНКО, ЛАРИСА СУХОПАР, АНАТОЛІЙ ЯНЕНКО, ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА АПАРАТУ – КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО АПАРАТУ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОКСАНА ЧЕРКАС, КЕРІВНИКИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, ЗАКЛАДІВ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКОСТІ, ЖУРНАЛІСТИ.
Як повідомили в Обласній раді, комісія заслухала звіт про роботу Анатолія Шкарбана, директора Ліщинівського психоневрологічного будинку-інтернату, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, підтримала з цим керівником продовження трудового контракту.

Депутати розглянули та взяли до відома інформацію департаментів охорони здоров’я та соціального захисту населення облдержадміністрації про використання капітальних видатків по галузях у 2017 році та їх планування на 2018 рік. Інформували відповідно Віктор Лисак та Людмила Корнієнко. Йшлося про проведені капітальні та поточні роботи у медико-соціальних закладах області, модернізацію їх матеріально-технічної бази, пропозиції на наступний фінансовий рік. Голова комісії Людмила Овчаренко наголосила на фаховості, професійному підході до вирішення галузевих питань Віктора Лисака та Людмили Корнієнко, подякувала за проведену роботу.
У ході засідання депутати також розглянули та погодили проекти рішень, які планується внести на друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки» та «Про затвердження Порядку пільгового забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет у 2018 році».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>