1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

На «Р» дають, на «Т» – не обіцяють

дороги

Напрямок Зіньків-Опішня бути дорогою перестав уже де­кілька років тому, так само як і напрямок Зіньків-Гадяч , і Зіньків-Охтирка. І якщо колись дорогу хоч якось намагалися полатати в перші місяці весни, то цього року до ремонтів руки в наших урядовців хоч би до кінця жнив дійшли.

Жителі нашого району вже стомилися нескінченно лаго­дити свої автівки та чекати ми­лості від великих чиновників, коли ті виділять кошти і черга дійде до дороги Т-1706 Гадяч – Опішня, яка сьогодні виглядає, як суцільна смуга перешкод. Водій Василь каже, що раніше за 10 хвилин із Великої Павлівки до Зінькова доїжджав, а зараз мінімум хвилин двад­цять п’ять гойдатися по ямах треба. І об’їхати їх немає як: одна повз одну, та ще й гли­бокі. А для рейсових автобусів та пасажирів шлях – суцільна катастрофа. На маршрутках жодного живого місця, лама­ються вони часто. Але коли буде проводитися на ній ре­монт – невідомо.

Водії дивуються. Кажуть, навіщо встановлювати дорожні знаки, що обмежують швидкість? Заборона їхати по­над 50 кілометрів на годину виглядає як знущання та жарт, бо на тих жахливих ділянках не вдається переміщатися зі швидкістю навіть 20 кіло­метрів. Адже на дорозі навіть не ями – нори та ковбані від 40 сантиметрів до одного метра завглибшки.

Чому не ремонтують? Гро­шей немає? Але ж,пам’ятаєть­ся, як декілька років тому, піднімаючи ціну на бензин, нам говорили що додатково закладені у його вартість кошти підуть на ремонт доріг. То куди вони пішли – на будівництво доріг чи на чартерні рейси для панів, на маєтки за кордоном, на зарплати з багатьма нуля­ми? А ми ж свято вірили у брехню урядовців свого часу, як, не менш свято, продовжує­мо вірити і сьогодні.

Зіньківський райавтодор трудиться сьогодні на дорозі Миргород-Опішня – «Р», коли ж перейдуть до тих, що на те­риторії району – «Т» – не зна­ють, і районна влада пришвид­шити процесу ремонтів не може, бо райавтодор останнім часом перейшов чомусь у підпорядкування служби авто­мобільних доріг.

Не для преси, дорожники розповіли нам, що першочер­гово уряд виділяє кошти на бу­дівництво та ремонт доріг з позначкою «Р», тобто республ­іканського значення, по яких їздять автівки за декілька мільйонів доларів, а для «сірих» людей дороги позна­чили літерою «Т» – територі­ального значення, тож навіть коли відремонтують «Р», не факт, що поспішать ремонтува­ти «Т», хоча, судячи із виступів нашого Прем’єра, у нас ого-го який економічний ріст у країні і про такий дріб’язок, як ями на дорогах, навіть мова вести­ся не повинна була б – вони золоті мусять бути. Але успіхи тільки на словах, і то скоріше для партнерів з Європи. Свої ж люди велику владу не те, що мало, навіть зовсім не цікав­лять. А щоб менше народ на дороги нарікав, для них пост­ійно чергові говорилки готу­ються – то за створення по- місної церкви, то за заборону Безсмертного полку. Влада у нас винахідлива, на днях ще порцію якихось нововведень підкине, щоб веселіше по ямах їздилося.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>