1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

e4d67cf6

14 березня 2017 року в ході засідання Громадської ради при Зіньківській райдержадміністрації відбувся публічний звіт голови Зіньківської районної державної адміністрації В.Г.Панченка «Про підсумки виконання Програми соціально — економічного розвитку Зіньківського району за 2016 рік та Програма соціально — економічного розвитку Зіньківського району на 2017 рік».

Одразу після виступу голови РДА взяла слово Олена Вовк, начальник відділу агропромислового розвитку Зіньківської РДА, яка виступила з різкою критикою, стосовно професійній діяльності голови РДА, звинувативши його в усуненні від вирішення проблем громади.

— Хочу одразу сказати, що Віталій Григорович від всієї роботи усувався, це не звіт голови районної державної адміністрації, це звіт виконавчої влади району. І, якщо ви, поважаєте себе, то я прошу вас не приймати цей звіт до відома, — сказала Олена Григорівна.

О.ВОВК: «Хочу одразу сказати, що Віталій Григорович від всієї роботи усувався».

Наприкінці засідання головний редактор газети «Зіньківщина «по – іншому» офіційно повідомив про припинення співпраці редакції з теперішнім складом Громадської ради при Зіньківській районній державній адміністрації.

— Причина тому – нелегітимність члена Громадської ради Батрак Тетяни Арсенівни,- сказав О.Леонтій, — по – перше: так звана член Громадської ради Тетяна Батрак представляє неіснуючу редакцію газети «Моя Зіньківщина». Представник у Громадскій раді повинен мати трудові відносини або представляти її за дорученням. Якщо для представництва від громадських організацій достатньо тільки протокол, то для представництва від ЗМІ цього недостатньо. Ця газета значиться у реєстрі ЗМІ, але так званим керівником є фізична особа – підприємець, депутат міської ради Валентина Шнипенко. Виходить, що Т.А.Батрак представляє інтереси окремої особи. На установчих зборах ця людина була обрана у лічильну комісію та підписувала документи, які не мають юридичної сили.

По – друге: у складі Громадської ради є Всеукраїнська громадська організація «Союз жінок України «За майбутнє дітей», засновником якої є також депутат міської ради Валентина Шнипенко.

У зв’язку з вищевказаним ми не можемо вважати теперішній склад Громадської ради при Зіньківській РДА легітимним, а всі рішення законними.

За матеріалами офіційного сайту редакції газети “Зіньківщина “по – іншому”

http://zinkiv.info/news/185-na-zasidanni-hromadskoyi-rady.html

3 Коментарі НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

 1. Житель міста:

  О да! Це було шикарне засідання ! Кулага мабуть і голос надірвав, так розпинався. Тільки хотілось би узнать, що цінного для району чи громади зробив Панченко та вся братія “громадської ради” ? Сюжети клепать і на ютуб постить великого ума не треба.

  • Громадянин:

   Так 28 березня Панченко з новим звітом виступатиме, вони ж так завтердили на цьому засіданні. Мабуть глава буде розказувати як вони з Валерою запустили молокозавод та аеродром. А вони ж на телебаченні обіцяли. А ще обіцяли залученню інвестицій в район та сприяти розвитку бізнес клімату, хоча вони не знають що це таке. В них одна задача – провести бузглузді збори і зняти на відео.

 2. Громадянин:

  Деякі нариси з цього засідання:

  http://uploads.ru/9zYgv.jpg

  http://uploads.ru/JDrQk.jpg

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>