1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Проголосувало1, рейтинг: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

На засіданні регіонального форуму

DSCN6155-570x340 (2)

21 жовтня, в залі засідань районної ради, відбувся регіональний  форум «Реформа децентралізації на Зіньківщині: проблеми та перспективи».

Зазначимо, що процес децентралізації – це передача від центральної влади повноважень та коштів для управління містом, селищем, селом безпосередньо його мешканцям, органам місцевого самоврядування та місцевої влади.

На порядку денному обговорювався стан реформ з децентралізації влади в Полтавській області. По питанню інформувала представник Полтавського відділення Асоціацій міст України Ірина Дудка. Вона розповіла про процес децентралізації, котрий проходить на території України, наголосила на позитивних складових цієї реформи.

Голова Полтавської філії Суспільної Служби України Ганна Кіященко ознайомила присутніх із ходом роботи ініціативи прозорості видобувних галузей,  розповіла про нафтогазові компанії, котрі мають спеціальні дозволи на користування надрами, що знаходяться на території  Зіньківщини.

 Корисною виявилась інформація представників новостворених Великобагачанської та Білоцерківської територіальних громад Полтавської області, відповідно Івана Лещенка та Федора Дерія. Вони, як практики, наголосили на вигодах для громад від об’єднання.

28 Коментарі На засіданні регіонального форуму

 1. Левонтій:

  Наша команда вже думає , як використати кошти за користування надрами.

  • Володимир Пожежа:

   Мені нормальну камеру купіть, шоб я був як фотомодель. І машину б теж якусь покраще.

   • Цюпа-загрунівський:

    Гам* на тобі Володя, а не камеру. Не відстояли мене на посаді голови. Іди тепер і керуй Загрунівкою.

    • Володимир Пожежа:

     Та я ж отак старався, казав шо і дороги є, і мусорка в порядку. І на сесію прибіг, пробував всі плани нарушить, штовхався там, та робив скандали усякі. Так шо на камеру я заробив точно.

    • Валерій К.:

     Мы пададим до суду. Я это умею, глава нас паддержит. Будем писать кругом.

    • Віталій Григорович:

     Я Цюпу там ето , заберу в рдаю. Мені такі люди нужні.

  • Віталій Григорович:

   А мені якусь шапку на зиму, бо постригли мене коротко і голова мерзне.

   • Лариса Миколаївна:

    Віталій, навіщо тобі шапка? Я тебе зігрію розмовами про роздільне збирання сміття та про об’єднану громаду. Я все про це знаю, а архів, будь він неладний, хай зачекає, бо я більше громадський активіст, а не державний службовець.

    • Віталій Григорович:

     Ларисо Миколаївно, просто як холодно, мені стає важко про громаду думать. Краще принесіть мені отого матеріальчику рекламного про громаду, я в спортшколі пічку затоплю , зігріюся.

     • Доктор Лютенко:

      Шановні. якшо стає важко думать, то це по моєму профілю. Завтра я на місці, буду чекать.

 2. Віталій Григорович:

  Може й схожу до доктора, нехай розкаже шо мені робити далі. Бо я постійно сижу думаю, вже лисий як бубон від цих думок. Жду коли вже громадська рада зробить інвестиції в район. Бо треба доробити консервний завод. А то люди скажуть що я брехун. Я не брехун, все що обіцяю – зроблено.

  • Віталій Григорович:

   Згоден. Я стараюсь…
   Вже дзвоню до членів громадської ради кожен день, частина жалується, шо їх через ці засідання скоро з роботи виженуть, та мені пофіг, я заставлю їх бути присутніми. Бо таке мені наказав Варела, а він главний.

 3. Козак:

  Щось я нічого не зрозумів. На форумі не було ні Кугіна, ні вєталля ні пожежі
  Хто його проводив і навіщо?
  Навіть козаків ніхто не запросив

  • Валерій К.:

   Паставлю питання на грамадськой раде, напишем пратест. Главу не пригласили, казаков тоже . Это зрада наших интересов. Нам гроши нужны с главой, мы паднимаем район. Заводы павынни працевать уже давно. Па телебаченню мы абицяли людям и уже все почти працюет.

 4. Джурік:

  Кончайте Віталія чмерить, давайте лучше Рижого нарепаєм!

 5. Рижий козяк:

  Олег, знову ти за своє

 6. Козак:

  Навчитесь кашу варить смолу пити тоді будите репать

  • Віталій Григорович:

   Козаки, згуртуйтеся. Нам з Варелою нужні підсобники аеропорт достраювать та на маслозаводі порядок наводить.

 7. Отаман Радченко:

  А, шо поможемо. Нужне діло, тим більше, я також член громадської ради.

  • Віталій Григорович:

   Нумо хлопці до справи, з п”ятниці всі козаки повинні зібратися на 9 годин біля злітної смуги.

 8. Рижий козяк:

  Ти Віталій, кажи скільки горілону принесеш, а ми подумаємо чи збираться чи ні.

  • Віталій Григорович:

   Горілка буде точно, я все організую. Всі козаки повинні бути. Але там буде і Варела з нагайкою, хто сачкуватиме буде лупцювати.

  • Валерій К.:

   Гарилка будет, но и працевать много надо. Мы с главой обицяли аэропорт, а абицянки повынни виконуватися. На ваших плечях мы пабудуем аэропорт, а потом и маслозавод доробим. Казаки, тренуйтеся и бережите здаровье, вам багато работы.

 9. Рижий козяк:

  Е брати козаки, мабуть пора сйо*увать звідсіля бо ці заведуть за чорну хмару. Пез*ець нам усім буде!

 10. Валерій К.:

  Всем членам грамадськой рады в пятницу быть на 9 часов возле взлетной паласы с вёдрами и лапатами. Также брать с собой все вазможные финансы для пакупки стройматериалов. Гроши на пастройку аэропорта будем сабирать с членов грамадськой рады и казаков. Глава рда гроши не здает, нам ищо на Палтаву ехать и в Апошне в кафе пасидеть.

  • Віталій Григорович:

   Варела все правильно каже. Ось ми побудуємо аеропорт і з”явиться авіасполучення. Є ще в нас плани запустити пароплави щоб можна було допливти в Полтаву. Якщо десь річка буде мілка чи вузька, то нічого , привлічемо козаків, вони прокопають. І потім почнуться інвестиції, все запрацює , з”являться нові заводи і фабрики. Так що брати козаки і члени громадської ради, як там в народі кажуть – бережіть спиги та руки, бо вони вам знадобляться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>