1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

На засіданні робочої групи

IMG_7457

14 липня, в депутатській кімнаті районної ради,  відбулось засідання робочої групи щодо відбору кандидатів для занесення до районної Дошки Пошани.  Заступник голови районної ради Сергій Загорулько, який відкрив та вів засідання, ознайомив присутніх із положенням про районну Дошку Пошани «Гордість Зіньківщини». Так, до неї щорічно заносяться 20 осіб, громадян України: жителів району за вагомі особисті заслуги в економічній, гуманітарній та соціально-культурній сферах району, активну громадянську, благодійну діяльність, а також особи, які не проживають на території району, за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток Зіньківщини.

На засіданні члени робочої групи висловили свої думки стосовно  кількісного складу претендентів на занесення до районної Дошки Пошани від основних галузей району та затвердили його. Визначилися з датою проведення наступного засідання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>