1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Напад на суддю з Полтави: Вища рада правосуддя звернулася до Нацполіції

6407ee0dd25cf0a6a973da938d2a859c.jpg

Вища рада правосуддя звернулася до Нацполіції стосовно вжиття заходів з виявлення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до нападу на суддю Октябрського районного суду міста Полтави Ларису Гольник.

Ігор Бенедисюк поінформував, що у ЗМІ та загальнодоступних джерелах у мережі Інтернет поширено інформацію стосовно нападу на суддю Октябрського районного суду міста Полтави Гольник та заподіяння їй тілесних ушкоджень у вечірній час 22 листопада 2017 року поблизу Меморіального комплексу Солдатської Слави в місті Полтаві.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом нападу на суддю Гольник. У свою чергу, Прокурори Полтавської місцевої прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується слідчими Головного управління Національної поліції в області, за ч. 4 ст. 296 КК України, за фактом хуліганських дій, вчинених невідомими особами, щодо судді Октябрського районного суду Полтави та її чоловіка.

Відповідно до статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод метою забезпечення незалежності судової влади є гарантування кожній особі основоположного права на розгляд справи справедливим судом тільки на законній підставі та без будь-якого стороннього впливу.

Незалежність судової влади є головною умовою забезпечення верховенства права, ефективного захисту прав і свобод людини та громадянина, юридичних осіб, інтересів суспільства й держави.

Незалежність і недоторканність суддів гарантуються статтями 126 та 129 Конституції України, якими встановлено, що судді при здійсненні правосуддя незалежні та керуються верховенством права.

Згідно зі статтею 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» суддя у своїй діяльності щодо здійснення правосуддя є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання.

У пункті 13 Рекомендацій СМ/Rес (2010) 12 Комітету Міністрів Ради Європи державам-членам щодо суддів: незалежність, ефективність та обов’язки зазначено, що потрібно вжити всіх необхідних заходів для забезпечення поваги, захисту і сприяння незалежності та неупередженості суддів.

У зв’язку із зазначеним Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Національної поліції України стосовно вжиття заходів з виявлення та притягнення до встановленої законом відповідальності осіб, причетних до нападу на суддю Октябрського районного суду міста Полтави Гольник Ларису Владленівну та заподіяння їй тілесних ушкоджень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>