1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Не словом, а ділом

6579

Нещодавно депутатом районної ради на місцевих виборах став Анатолій Фалько. Цього жителя села всі знають, як чесного і порядного підприємця, а також щирого і доброго односельця.

Анатолій ніколи і нікому не відмовив у допомозі. Він одним із перших розпочав допомагати учасникам АТО. Хоч і живе у Бобрівнику, але не забуває своє рідне село Комсомольське, де народився і зростав. Там кожен його знає і поважає. Забезпечує мешканців продуктами харчування та всім необхідним, бо знає, як важко буде без жодного магазину в селі.

Жодне свято не відбувається без його підтримки. Вже не перший рік малеча с. Бобрівник та с. Комсомольське чекає на свята не тільки святого Миколая та Діда Мороза, а і Анатолія Андрійовича, який від себе особисто приносить смачні фруктові подарунки.

Ставши депутатом, він не осів в стороні, а відразу вирушив до сільської ради вирішувати питання, які хвилюють селян. Його мрія – відновити село, зробити його кращим.

У цьому місяці у Бобрівнику стався прикрий випадок із його земляками. В сім’ї Р. Коростіленка, який перебуває вданий час в зоні АТО, зайнявся полум’ям житловий будинок і господарі зазнали великих втрат. Залишилися на зиму без даху, газового опалення… Вони молодці, трималися, а добрі люди їм допомогли. Дякувати Богу, світ не без добрих людей, і є сусіди, куми, друзі, які про тебе піклуються, це – апарат районної ради, Тарасівський сільський голова Верес О.Б., директор ПАТ «АТП-15339» Удовиченко А.В., директор ТОВ «Украгросток» Сербін І.П., депутат районної ради Фалько А.А., Вельбой С.І. Всі разом допомогли сім’ї добровольця, відновивши будинок.

Леся БУДАРОВА,

М.ЗІНЬКІВ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>