1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНУТЬСЯ ДОРОЖНІ РОБОТИ

1408ab48

Нещодавно, у приміщенні Зіньківської районної ради, з народним депутатом України Олегом Кулінічем зустрілися представники Служби автомобільних доріг Полтавської області, на чолі з її керівником Володимиром Трояновським.
Вони презентували розроблену Службою карту туристичних маршрутів Полтавської області, до якої входять і багато населених пунктів 147 – го округу.
— Керіництво Служби автомобільних доріг поділилося гарною новиною про те, що найближчим часом розпочнеться ремонт дороги Р-42 Лубни – Миргород — Опішня. І, що найбільш важливо, розпочнеться цей ремонт саме з Опішні, де по центральній вулиці Панаса Мирного буде покладено суцільний відрізок асфальту протяжністю близько 3 км. Для опішнян, які дуже давно скаржаться на якість дороги, яка проходить через селище, це справді вкрай важлива новина, яку ми відразу презентували і для місцевої влади. Інші проблемні ділянки траси по Зіньківському району також будуть покладені великими «картами», — сказав Олег Кулініч.
На реалізацію цих питань вже є близько 50 млн грн, залучених за сприяння народного депутата з державного бюджету, та близько 70 млн грн., отриманих областю від митного експерименту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>