1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Новини волейболу

29216795_206224419964815_7535401865947712695_n

З 24.02.2018р. по 11.03.2018р. тривав чемпіонат Зіньківського району з волейболу серед чоловіків, який проводився на базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1». У змаганнях приймали участь 9 команд

нашого району.
Після сліпого жеребу команди учасниці розподілилися на групи

Група А Група Б Група В
Шенгаріївка Пишненки Сосновий Бір
В. Павлівка Ставкове Тарасівка
Батьки Артелярщина М. Будища

11 березня після зональних ігор переможці груп зустрілися у фіналі Шенгаріївка, Пишненки та Сосновий Бір. У запеклій напруженій боротьбі переможцями серед волейболістів стали спортсмени команди Шенгаріївки, показавши злагоджену та технічну гру, друге місце зайняла команда Сосновий Бір, третє місце дісталося команді Пишненки.
10 березня відбувся Зіньківський районний чемпіонат з волейболу серед жінок присвячений до Міжнародного Жіночого Дня. У змаганнях приймало участь 3 команди. Всі учасниці змагань показали свою чарівність, гнучкість, впертість і продемонстрували неабияке бажання бути найкращими.
Бронзовими призерами стала командас. М. Будищ, срібло забрали с. Пишненки, а почесне перше місце зайняла команда с. Тарасівки.
Команди-переможцінагороджені кубками, медалями та грамотами.
Переможців та призерів нагородила та привітала начальник відділукультури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Кімлик-Яроха Л. А.