1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Новорічні свята розпочались

P1100487 (1)

Свято Святого Миколая – дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем і це правда. Адже в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Свято Святого Миколая розпочинає різдвяні та новорічні свята.

Особливо Новорічні свята чекають діти, очікуючи на прихід  Діда Мороза з Снігурочкою та сподіваючись на новорічні дива пов’язані з солодощами та подарунками. Тож районна організація ВО «Батьківщина» вирішила не залишатись осторонь та прийняти участь в Новорічних дивах подарувавши першокласникам загальноосвітніх закладів району та учням Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О.В. Синяговського подарункові набори солодощів, а з ними приємний настрій та радість.

Активісти партійної організації, а це керівник громадської приймальні Кремпоха О.О. та депутат міської ради Галич В.В. забезпечили своєчасне та святкове отримання дітлахами подарунків. Необхідну організаційну допомогу в заході надали відділ освіти райдержадміністрації, керівництво Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О.В. Синяговського, керівники та вчителі загальноосвітніх закладів.

А відбулось це свято завдяки турботі народного депутата України Богдана Руслана Дмитровича, який і надав подарункові набори. Всього вручено 319 наборів.

P1100493P1100481P1100490P1100527

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>