1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Новорічні вітання Зіньківської районної організації ВО «Батьківщина»

P1100137

Незабаром Новий рік. Це свято у нас завжди поєднується з приємними враженнями, подарунками, цікавими несподіванками, вітаннями рідних, друзів та близьких людей. Особливо Новорічні свята чекають діти, очікуючи на прихід  Діда Мороза з Снігурочкою та сподіваючись на новорічні дива пов’язані з солодощами та подарунками. Тож районна організація ВО «Батьківщина» вирішила не залишатись в стороні та прийняти участь в Новорічних дивах подарувавши першокласникам загальноосвітніх закладів району подарункові набори солодощів, а з ними приємний настрій та радість.

Активісти партійної організації, а це депутат районної ради Матвієнко Н.С.,  депутат міської ради Галич В.В., депутат сільської ради Стребко Г.М., керівник громадської приймальні Кремпоха О.О., голови партійних осередків Гужва В.Г., Мікульська О.І., Півень Н.І.,  Лизогуб Г.Г., Скакун Н.Г. забезпечили своєчасне та святкове отримання дітлахами подарунків.

А відбулось це свято завдяки турботі народного депутата України Богдана Руслана Дмитровича, який і надав подарункові набори. Всього вручено 308 наборів.

P1100138 P1100161 P1100163 P1100165 P1100172

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>