1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

“Океан Ельзи” відіграють концерт у Полтаві на новому місці

60c58dc70d9ac78c053be820377173-bigimg

Найвідоміший рок-гурт “Океан Ельзи” відіграє безкоштовний концерт у Полтаві на новому місці. Таке рішення прийняли через численні скарги шанувальників про незручне місце проведення концерту – на відкритій території перед ТРЦ “Екватор”.

Як повідомили на офіційній сторінці гурту у Фейсбук, концерт відбудеться на найбільшому стадіоні міста. У Полтаві це стадіон “Ворскла”, де 7 червня на концерті в рамках “Світового туру” вмістилось близько 25 тис. глядачів. До того ж, концерт у Полтаві стане останнім перед річної перервою музикантів. Наступний концерт відіграють на День незалежності, 24 серпня, на НСК “Олімпіський” у Києві у 2018 році.

Нагадаємо, 7 червня у Полтаву завітав рок-гурт “Океан Ельзи” в рамках півторарічного “Світового туру”. Але саме в той день з фронтменом гурту Святославом Вакарчуком сталася прикрість – він втратив голос. Після півторагодинного очікування шанувальників співак таки вийшов на сцену, однак не міг на повну виконувати пісень. І постійно змінював раніше розписаний плейлист, щоб відразу не нагружати голосові зв’язки. Вже наступного дня у соцмережі зявилося відеозвернення, в якому музиканти пообіцяли повернутися до Полтави з безкоштовним концертом 16 вересня. Проте нещодавно стало відомо, що зустріч з полтавським фанатами відбудеться на день раніше – 15 вересня.

На день молоді 25 червня міський голова Полтави Олександр Мамай повідомив, що цей концерт ймовірно влаштують за містом на картодромі “Лтава”, оскільки там може вміститись більше людей, ніж на стадіоні “Ворскла”. Згодом вирішили, що новим місцем проведенням концерту стане площа перед ТРЦ “Екватор”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>