1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Олег КУЛІНІЧ і квартет «Гетьман» привітали зіньківчан зі святами

15542251_624582941076698_8933266044675695978_n

Напередодні Дня святого Миколая в Зінькові за підтримки народного депутата України Олега Кулініча відбувся безкоштовний концерт відомого вокального квартету «Гетьман».

Для зіньківчан цей квартет добре знаний і близький. І не тільки своїми піснями. Один із його учасників Петро Заєць – сам родом із Зіньківського району, із села Дамаски. До речі, мешканці цього населеного пункту теж були на заході. Їм було приємно побачитися з земляком, послухати його наживо.

Загалом у райцентрі концерти подібного рівня відбуваються нечасто, та й більшість його жителів не можуть собі дозволити відвідувати виступи знаменитостей у Полтаві чи, тим більше, Харкові, Києві. Тому зал районного Будинку культури був заповнений ущент – не лишилося місця не тільки де сісти, а навіть стати. Побачити, почути відомих співаків прийшли орієнтовно 800 чоловік. Люди з задоволенням слухали виконавців, підспівували, аплодували, реагували дуже емоційно. У залі панувала справжня святкова атмосфера.

Разом із головою районної ради Сергієм Нерозею та міським головою Зінькова Сергієм Максименком Олег Кулініч привітав присутніх із прийдешніми святами, розповів громаді, що було зроблено за цей рік, що ще належить виконати, які об’єкти в райцентрі планується реконструювати, як реалізуються започатковані ним соціальні програми, зокрема ті, що стосуються встановлення дитячих і спортивних майданчиків на території 147-го округу, а також соціальні програми в медицині й освіті.

- А ще мені випала честь вручити грамоту Верховної Ради України відомому землякові, срібному й бронзовому призеру Паралімпійських ігор Юрієві Божинському. Я дуже радий, що в Зінькові є сильні люди, які так гідно представляють нашу країну на світових змаганнях, – зазначив Олег Кулініч.

Крім того, цього дня Сергій Нерозя вручив спортсменові нагрудний знак «Почесний громадянин Зіньківщини», а міський голова нагородив Юрія Божинського званням «Почесний громадянин Зінькова» – найвищою відзнакою райцентру.До речі, перед виступом у Зінькові квартет «Гетьман» відвідав село Покровське цього ж району, де разом із народним депутатом привітав працівників місцевого сільськогосподарського підприємства з ювілеєм і новорічними святами.

Олексій Корж

15590449_624582681076724_7786765959177896424_n

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>