1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ САНКЦІЙ ТА НАДАННЯ УКРАЇНІ ЛЕТАЛЬНОЇ ЗБРОЇ

Знімок-екрану-18.12.17-100129УЧОРА ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ ТЕЛЕКАНАЛУ «112 УКРАЇНА», НА ЯКОМУ ВИСЛОВИВ СВОЮ ДУМКУ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ТА НАДАННЯ УКРАЇНІ ЛЕТАЛЬНОЇ ЗБРОЇ. ПРО ЦЕ ПОВІДОМИЛИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ.

Як зауважив голова облради, в ефірі обговорили важливі питання зовнішньополітичного характеру.

– Підтвердження санкцій та надання Україні летальної зброї – теми вкрай актуальні. Але, у своїх коментарях, намагався привернути увагу до аспектів регіонального розвитку та проблематики місцевого самоврядування, – написав Олександр Біленький на своїй сторінці у соцмережі.

Голова Полтавської обласної ради також прокоментував надання Україні кредитів МВФ, підняття заробітних плат, питання децентралізації, надзвичайну ситуацію на Закарпатті та як подібні ситуації мають вирішувати на місцях. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>