1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Опішнянські скульптури почали робити селфі (ФОТО)

dc78da0988a5369cc6518153c54f47-bigimg

Національний музей-заповідник у Опішному оприлюднив фото зі своєї Галереї монументальної глиняної скульптури, надавши їм сучасно-креативного змісту – вручивши селфі-палки зі смартфонами на них.

“У Галереї монументальної глиняної скульптури Музею-заповідника сьогодні особливий настрій: експонати чепуряться до своїх відвідувачів і вже обирають фоторакурси для “MuseumSelfie!”, – написали опішнянські музейники, позначивши таким чином, що приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних селфі.

Працівники музею-заповідника у Опішному запрошують охочих завітати до них сфотографуватися на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати у Facebook із хештегом #MuseumSelfie. Такі умови флешмобу, що охопив світ.

Коментар: Опішнянські скульптури почали робити селфі (ФОТО)

  1. Віталій Григорович:

    А ми ,ето самоє, з Варелою більше любимо відео про себе знімати. А потім Пожежа нам змонтує красивий кліп та закачає на ютубе.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>