1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Освятили воду

IMG_3759

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що вода з Водохреща не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року.

Сотні людей опівдні напередодні Водохреща, 18 січня, зійшлися до Зіньківської Христо-Різдвяної церкви, щоб освятити воду постовим чином. Обряд освячення проводив настоятель Христо-Різдвяного храму Іван Бабич.

19 січня, у місті Зіньків, з нагоди  православного свята – Хрещення Господнього,  святковим чином було освячено воду на річці Ташань.

Чимало бажаючих, навіть тих, хто ніколи не займався зимовим купанням,  пірнали в крижану ополонку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>