1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Переше місце зі Львова!

zirkovyygramofontalantiv

У місті Львів, яке нагадує музей під відкритим небом, у Палаці культури відбувся Міжнародний фестиваль-кон­курс мистецтв «Зірковий гра­мофон талантів- 2018». До участі запрошувалися талановиті діти та молодь, а також творчі осо­бистості в категорії «професіо­нали» за такими номінаціями, як «вокальне мистецтво», «хореог­рафічне мистецтво», «оригі­нальне мистецтво». Свій твор­чий потенціал демонстрували діти з усієї України, а саме 70 колективів в різних номінаціях.

Зіньківський край гіднопредставляв зразковий хореог­рафічний колектив «Спалах» районного Будинку культури – керівник О.Гапон.

Завдяки високому вико­навському рівню, сценічній майстерності в номінації «танці народів світу» 3 вікова катего­рія колектив «Спалах» виборов І місце і був нагороджений Куб­ком фестивалю, Дипломом лау­реата І премії та сертифікатом на участь в Міжнародних фес­тивалях-конкурсах від продюсерського центру «DSSOUND» зі знижкою 50%. А також серти­фікатом на 1000 евро для відпо­чинку на літніх канікулах в Бол­гарії, місто Кітен.

За вагомий внесок у розви­ток культури та мистецтв дитя­чої та юнацької творчості тала­новитої молоді України керівни­ка колективу «Спалах» Олексан­дра Гапона було відзначено Дипломом .

Висловлюємо щиру подяку за фінансову допомогу та підтримку депутатському кор­пусу районної ради,голові рай­онної ради Нерозі С.В. тавідділу культури, туризму, мо­лоді та спорту.

Вітаємо переможців і горди­мося ними.

Тамара ДОЩЕНКО,

директор районного

Будинку культури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>