1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ПЕРША ШКОЛА – ЗНОВУ ПЕРША!

100_8468

9 лютого в селі Петрівці Диканського району відбувся спортивно-масовий захід, присвячений відкриттю Других юнацьких зимових Олімпійських ігор в Лілліхамері. Переможці норвезьких змагань іще не відомі. А на Полтавщині найкращими стали гірськолижники Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Заїзди гірськолижників-початківців влаштували на навчальній трасі. У перегонах взяли участь хлопці та дівчата 11-12 років. Дітвора – із Полтавської та Херсонської областей. Дехто вперше став на лижі. Тому перед стартом змагань організатори передбачили заняття з інструктором.

100_8431

У дводенних перегонах взяли участь 10 команд. Для дітей влаштували конкурс малюнків та інтелектуальну вікторину. А також юні гірськолижники вдосталь накаталися на лижах та санчатах. Переможців визначали у слалом-гіганті – змаганнях на швидкість проходження низки воріт.

100_8440

Перше місце в загальнокомандному заліку вибороли учні нашої школи. Другу та третю сходинку посіли представники Херсонської області. Ця перемога полтавців не завдяки, а всупереч. Адже уроків лижної підготовки в школах нині немає. Та й спорядження коштує дорого.

100_8465

Віктор Пономаренко, наставник Зіньківської команди: «Нині лижна підготовка взагалі виключена зі шкільної програми. Раніше ми в школі могли поставити на лижі десь 3-4 класи одночасно. А тепер у нас є лижі зі спеціальними черевиками тільки для спортсменів».

Переможці отримали кубки, медалі, дипломи та сувеніри від Національного олімпійського комітету.

Усі наші перемоги є реальними завдяки майстерності вчителів фізичного виховання Лавру Василю Андрійовичу, Яненку Сергію Володимировичу та Пономаренку Віктору Івановичу, який у цьому навчальному році завершив свою педагогічну кар’єру, але продовжує перейматися фізичним вихованням підростаючого покоління нашої школи.

100_8467

Ознайомитися з особливостями матеріально-технічного забезпечення нашої школи, зокрема із 3 спортзалами, в яких ми готуємо майбутніх спортсменів, можна буде 11 лютого 2016 року о 17:00, адже в Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 відбудеться День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників.

Ласкаво просимо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>