1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Пішов із життя автор відомого мультфільму, пісню до якого виконав ансамбль з Полтавщини

1540612ceac02338c8222565556f0a-bigimg

1 вересня на 75-році життя помер Едуард Назаров, автор відомого радянського мультфільму «Жив-був пес».

Про це повідомили в прес-службі Міжнародного фестивалю “Крок”, президентом якого він був.

“Навіть переживши важкі операції, Едуард Васильович продовжував активно працювати вдома. Він давав консультації студентам і своїм колишнім учням по Skype, читав десятки сценаріїв, працював у складі експертної ради Національної анімаційної премії “Ікар”, – йдеться в повідомленні.

Мало хто знає, що відому пісню, яка звучить у мультфільмі, «Ой, там на горі» виконав народний ансамбль «Древо» із села Крячківка Пирятинського району Полтавщини. «Щодо мультфільму «Жив-був пес», то дуже довго не знали учасники «Древа», що там звучить їхня пісня. Використали її продюсери мультфільму й не повідомили про це крячківцям. Але ж тоді, за радянських часів, про авторське право не дуже знали», – йдеться у газеті «Коло» у №26 від 27 червня – 3 липня 2013 року.

«Жив-був пес» — мультиплікаційний фільм режисера Едуарда Назарова, створений за мотивами української народної казки “Сірко”. Перша поява мультфільму – 1982 рік. У 2012 році мультфільм повністю доозвучили українською мовою (спочатку текст був російською, пісні — українською). Цікаві факти: звук возу на початку мультфільму запозичений Назаровим з кінокартини «Чапаєв». Назаров писав сценарій мультфільму цілий рік, повідомляє «Вікіпедія».

Як режисер Едуард Назаров зняв такі мультфільми: “Жив-був пес”, “Пригоди мурашки”, “Про Сидорова Вову”, як художник-постановник робив анімаційні стрічки “Вінні-Пух”, “Острів” та інші, повідомляє ukr.lb.ua

Далі мультфільм українською та російською мовами.

фото tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>