1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Починається страсний тиждень – що не можна робити

eb2a44ac540d94a3bb6f7dc90ee7dc-bigimg

Сьогодні починається останній тиждень перед Великоднем, який називають “страсний”. Або по іншому Седмиця – найважливіший тиждень, який починається одразу після Вербної неділі. Всі дні цього тижня називають Великими. У дні до четверга дозволяється завершити прибирання будинок та прання. Однак також існує кілька заборон, яких повинні усі неухильно дотримуватись.

У дні Страсного тижня не можна веселитися і відвідувати розважальні заходи, але прийнято відвідувати церковні богослужіння і проводити час в молитві – як вдома, так і в храмі. Крім обов’язкової духовної складової (яка включає сповідь з причастям) в Страсний тиждень також намагаються підготуватися до майбутнього Великодня: як з внутрішньої сторони, так і з зовнішньої.

Найбільше заборон було у Велику або Страсну п’ятницю. Тоді не рекомендується висаджувати рослини та встромляти в грунт залізні предмети. Рослинність не приживеться, а робота “в землі”  принесе в родину неприємності. Не можна у Страсну п’ятницю сушити білизну, бо тоді на ній можуть з’явитися червоні плями,схожі на кров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>