1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Погода на Полтавщині: з понеділка прогнозують дощі

rad-tol

Упродовж наступного тижня  на Полтавщині потеплішає до 15°С, прогнозують дощі та трошки снігу

За прогнозами синоптиків Українського гідрометцентру, наступного тижня  на Полтавщині будуть дощі, які зміняться на сніг. Щодо температури, то вночі вона коливатиметься між +10 та -1°С, а вдень — між +15 та +1°С.

Так, у понеділок 7 листопада, вночі дощ, а вдень без істотних опадів. Денна температура повітря коливатиметься у межах +13..+15 градусів, нічна — +8..+10°С.

У вівторок, 8 листопада, вночі без істотних опадів, а вдень сильний дощ. Денна температура повітря впаде до +5..+7 градусів, а нічна знизиться до +3..+5°С.

У середу, 9 листопада, вночі та вдень дощ. Денна температура повітря трохи підвищиться — +6..+8 градусів, а нічна залишиться на рівні +3..+5°С.

У четвер, 10 листопада, вночі та вдень також дощ. Денна температура повітря підвищиться до +10..+12°С, а нічна залишиться на рівні +3..+5 градусів.

У п’ятницю, 11 листопада, вночі сніг, а вдень без істотних опадів. Денна температура повітря впаде до +1..+3 градусів, нічна — до -1..+1°С.

Упродовж тижня швидкість вітру коливатиметься між 3-8, 5-10 та 7-12 м/с.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>