1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Поліція Полтавщини набирає на роботу людей – зарплата від 8 до 10 тис. грн (ВІДЕО)

4059b7dd1980eed1081175a2bde3cb-bigimg

Через брак кадрів у поліцію Полтавщини планують набрати 364 співробітника на різноманітні вакантні посади. Для цього оголосили конкурс та жорстке часове обмеження – на подачу анкет охочі мають лише 10 діб (з 16-го по 26 січня).

«Сьогодні стартував широкомасштабний конкурсний набір у поліцію Полтавщини. Сам конкурс буде проходити у приміщенні ГУ НП у Полтавській області. Саме для цього створили спеціальний відділ, де будуть проводити набір», – сказав заступник начальника ГУ НП у Полтавській області Денис Захарченко. Також зазначив, що середня заробітна плата співробітників буде від 8 до 10 тис. грн.

Керівник кадрового управління поліції області Сергій Гаврик каже, що некомплект у поліції складає більше 20%, а в окремих відділеннях цей некомплект сягає 40%.

«Основні вимоги до кандидатів розміщені на нашому сайті, де кожний бажаючий може заповнити відповідну анкету в онлайн-режимі. Після цього буде проходити тестування та відповідні комісії», – сказав Гаврик.

Перелік вакантних посад:
- Слідчий.
- Оперуповноважений.
- Інспектор ізолятора тимчасового утримання.
- Інспектор сектору реагування патрульної поліції.
- Поліцейський.

З повним переліком посад з територіальним розподілом за районами та містами області, а також вимогами до кандидатів можна ознайомитисьТУТ.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>