1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Дівчина з полтавщини стала найкрасивішою українкою у США

miss-diaspora

Дівчина з Полтавщини перемогла у конкурсі «Міс українська діаспора-2015»

У Чикаго відбувся конкурс «Міс Українська Діаспора-2015», перемогу в якому здобула полтавка Євгенія Борідка. Крім корони, переможниця отримала у подарунок квиток до України та грошовий приз для здійснення благодійної місії.

Дівчина народилася у селі Гоголеве (Шишацький район) і здобуває бізнес освіту в одному з університетів штату Нью Джерсі. У США живе вже сім років. Євгенії подобається танцювати, створювати нові образи і костюми, співати та займатися акторською майстерністю.

— Дівчата були дуже добрі, підтримували одна одну. Це мене здивувало, і я почувалась дуже комфортно, — поділилася враженнями Євгенія після вручення корони.

Надалі дівчина хоче брати активну участь у громадському житті діаспори та займатися благодійністю, зокрема на своїй рідній Полтавщині.

miss-diaspora-2Титул «Першої Віце-Міс» та «Міс Чикаго» здобула Віталіна Мельничук із Чернівців, «Другою Віце-Міс» стала Марта Петрушкевич зі Львова.

«Міс Глядацьких симпатій» обрали користувачі інтернету, нею стала Інна Костишева родом із Кам’янця-Подільського.

Учасниці конкурсу «Міс Українська Діаспора» демонстрували на сцені дві колекції етно вбрання від дизайнерки Оксани Полонець, яка особисто привезла до Чикаго 30 національних костюмів та вечірніх суконь із вишивкою.

Довідково. Конкурс Міс Українська Діаспора відбувся у Чикаго вже вп’яте. У ньому беруть участь красуні українського походження, які тимчасово чи постійно проживають поза межами України.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>