1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Полтавська «Ворскла» ігноруватиме найпотужнішу російську соцмережу

65b34a80632a04c5c36ba1e4ef35e2-bigimg

Офіційної спільноти полтавців ВКонтакті ніколи не було, і як мінімум найближчим часом не буде.

Про це під час представлення нового сайту «Ворскли» розповів прес-аташе «зелено-білих» Андрій Іванов.

«Сайт інтегрований у соціальні мережі. «Ворскла» ніколи не була у соцмережі «В контакті». Наш технічний працівник не надто любить цю мережу, тому відразу попередив, що жодної офіційної групи у цій соцмережі не буде. Якщо чесно, ми цьому дуже зраділи», – заявив представник команди.

Нагадаємо, VK, або ВКонтакті (рос. ВКонтакте, ВК) — російська соціальна мережа, друга за розміром у Європі після Facebook. Найбільш популярна в Росії, Білорусі, Казахстані, Україні та Узбекистані. Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року доступ до сайту соціальної мережі ВКонтакті блокується з території України. Це блокування проводиться в рамках санкцій України проти Росії, введених за анексію Криму і агресію на Донбасі та спрямоване на забезпечення інформаційної безпеки України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>