1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Полтавські хлопці з села на «Х-факторі» наважаться перекласти англомовну пісню і заспівати її з репом

b3698bb50bb31670cc92bc835addb3-bigimg

Відомий у Полтаві своїми колоритними авторськими піснями гурт «Сен-Тропе» у тренувальному таборі «Х-фактора» наважаться на переклад англомовної пісні. А також додадуть до неї свій фірменний реп.

Про це йдеться в анонсі до найближчого ефіру.

Ймовірно, після першого випробувального етапу у тренувальному таборі, де полтавським хлопцям довелося співати з сексапільними дівчатами та кухарем, вони пройдуть у наступний етап шоу. Там їм доведеться самим доводити, що вони можуть опинитися у 24-ці кращих з усієї країни. В анонсі йдеться, що хлопцям доведеться співати англомовну пісню. Знаючи свої знання з англійської мови, Євгеній Кулик навіть запропонував повернутися додому: «Ну що, маршрутку на Полтаву заказувати?». Однак вони все-таки вийдуть на сцену, але перед тим перекладуть пісню. «Справа в тому, що ми не дуже знаємо англійську, ми вбили в переводчик. І ми вам заспіваєм, те, що видав переводчик», – сказав суддям Євгеній Кулик.

 «А нам все одно. У нас реп», – говорить учасник «Сен-Тропе» Дмитро Гайдук.

Чи вдасться хлопцям полонити серця зіркових суддів перекладеною піснею можна дізнатися вже цієї суботи на каналі «СТБ» о 19:00.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>