1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Полтавські патрульні нагадують водіям, що вже час “перевзувати” автівки

82999897e989925edf31939aee9027-bigimg

Патрульні м. Полтави вирішили нагадати, що зараз вже потрібно “перевзувати” власні автівки з літніх шин на зимові. Адже під час несприятливих погодних умов це допоможе кермувальнику вчасно загальмувати та уникнути аварійних ситуацій на дорозі.

Про це повідомили у прес-службі ГУ НП у Полтавській області.

Під час несприятливих погодних умов допоможе кермувальнику вчасно загальмувати та уникнути аварійних ситуацій на дорозі.

«Обумовленої дати, коли слід «перевзути» шини на зимові не існує. Але на думку експертів при середньодобовій температурі від +5°С до +7°С кожний водій має уже підготувати свій транспорт до несприятливих погодних умов» – говорить Сергій Варава, заступник командира роти №4.

Крім цього, заступник командира роти радить, що перед кожним виїздом потрібно перевірити справність свого автомобіля. Зокрема: гальмівну систему, зовнішні світлові прилади, справність склоочисників, системи обігріву та охолодження тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>