1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Полтавські рятувальники в будь-який час готові виїхати до Авдіївки

764303bcacf057d2661c61fefb4f7e-bigimg

Вже кілька днів поспіль в Авдіївці Донецької області точаться криваві бої. Терористи гатять по житловим будинкам. Допомагати місцевому населенню почали по всій Україні. Зокрема, у Полтаві на базі ГУ ДСНС області розгорнули штаб гуманітарної допомоги. Самі полтавські рятувальники готові в будь-який час виїхати в зону АТО на допомогу.

Угрупування сил Полтавського гарнізону ДСНС у складі 5 одиниць техніки та 33 чоловіків особового складу у цілодобовому режимі готові виїхати до Авдіївки та професійно виконувати поставлені завдання. Рятувальники пройшли відповідні додаткові інструктажі, забезпечені речовим майном, техніка забезпечена пально-мастильними матеріалами для роботи в польових умовах. За необхідності кількість рятувальників та спеціальної техніки може бути збільшена.

«Рятувальники ніколи не стояли осторонь тих подій, що відбувалися в країні. Ми завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує», – зауважив начальник Головного управління Володимир Салогуб, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>