1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Полтавців попереджають про неякісну горілку – 38 харків’ян вже померло

3fbd648ba965236aeda2ce254c3fac-bigimg

Через отруєння фальсифікованим алкоголем у сусідній Харківській області 53 людей та смерть 38 із них – полтавська поліція забила на сполох.

«Будьте уважні та не вживайте алкоголь сумнівного походження. Лікеро-горільчана продукція має бути лише у скляній тарі, відповідно до стандартів підприємств – виробників та в жодному випадку не у пластикових пляшках, тетроємностях або каністрах.
Будьте обачні та не купуйте алкогольні напої, розфасовані у бег-ін-бокси об’ємом 3,5 та 10 літрів без марки акцизного податку встановленого зразку, атакож якщо вартість пляшки горілки 0.5 літри становить менше 55 гривень.
Звертаємо Вашу увагу на те, що за виготовлення, зберігання та збутфальсифікату передбачена кримінальна відповідальність (позбавлення волі від п’яти до десяти років із вилученням та знищенням фальсифікату)», — повідомили на сайті ГУ НП у Полтавській області.

Також правоохоронці звернулися до всіх небайдужих мешканців Полтави та області за наявності відомостей, негайно інформувати за телефоном «102» співробітників поліції про місця виготовлення, зберігання та збуту фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів та інших підакцизних товарів, у тому числі спирту ітютюну.
Заздалегідь вдячні за співпрацю!

14 Коментарі Полтавців попереджають про неякісну горілку – 38 харків’ян вже померло

 1. Громадянин:

  Терміново треба попередити Віталія Григоровича, як поціновувача таких напоїв.

 2. Володимир Пожежа:

  Я терміново зроблю відеорепортаж, і розкажу шо та як.

 3. Віталій Григорович:

  Все ви тут на мене кляузи пишите, я ось на комісії в районній раді всих поставив на місце.

 4. Громадянин:

  Ага, підтримайте та закріпіть спиртними напоями. Ви це часто робите. Та нехай Вольдемар висвітлить потім цю подію. Він спец район “висвітлювати в найкращому стані”.

 5. Валерій К.:

  перестаньте писать на главу рда гадости. он многое сделал и делает сейчас. громадськая рада сейчас активно работает и глава рда помогает нам во всем.

  • поиогает нпм всегда бухать

   • скоро район прое…уть и пробухают нада домик окнами в сад возвращать

    • Зіньківчанин:

     Так вони вже в соцмережах опроси організовують про будинок Кулініча. Шайка во главі з Кулагою, думають шо вони великі керівники. Нічого путнього не зробили, клепають репортажі та висвітлюють мусорки по району. Ніхто з них жодного разу не запропонував реальних шляхів вирішення тих чи інших проблем. Тільки балачки та піар.

    • Верка Маслачка:

     А шо нормально, давайте вернем “доміка окнамі в сад”, хоч він і дилда, зате під баян поспіваєм та на стадіончику побігаєм, ГТО поздаєм.

 6. Козак:

  навіщо нам дилда, давайте краще Вовку Поломаренка. Він хоч собачі будки вміє будувати, та сухий закон введе. Працівники РДА перестануть спиватися. Йде повна деградація!!!!

  • Верка Маслачка:

   З Володькою каші не звариш, тоді вже Пупсіка з Марчендайзером давайте назад запрошувать. Особо ніхто перетруждаться не буде, і робота робитеметься. Всім буде класно.

 7. Козак:

  та й з козаками вони ладили, може стройку розморозять……

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>