1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Правопорушення та їх наслідки!

27868118_1947494198845659_1652548180549979646_n

     У наш час надзвичайно гострою є проблема збільшення правопорушень серед дітей та молоді. Безперечно правопорушення тісно пов’язані з процесами деморалізації суспільства, бездомності, безробіття, зі стрімким розвитком

наркоманії, токсикоманії, розпадом сім’ї, поширенням інших соціально – небезпечних явищ. Зниження рівня життя, збільшення кількості неблагополучних родин, втрата моральних цінностей призвели до того, що молодь найчастіше «витісняється» на вулицю, наслідком чого стає небачене зростання злочинності серед молоді.

     Формуванню схильності до протиправної поведінки сприяє виховання за умов криміногенного середовища, виховання у проблемних і кризових сім’ях. Особливо може бути ризик вчинення протиправних дій дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Вони дуже часто втягуються у вчинення злочинів, слабо усвідомлюючи, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, і що за вчинені правопорушення потрібно нести відповідальність. Кримінальна сфера приваблює гостротою вражень та можливістю проявити себе.

У зв’язку з цим працівниками Зіньківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації, співробітниками Зіньківського РС з питань пробації 15 лютого 2018 року було проведено нараду на якій підбито підсумки роботи за 2017 рік та затверджений план роботи на 2018 рік.
В рамках роботи районного центру спеціалістами та фахівцями із соціальної роботи надавався комплекс соціальних послуг, спрямованих на соціалізацію, допомогу в адаптації у середовищі після звільнення з місць позбавлення волі, розповсюджувались серед клієнтів інформаційно-просвітницькі матеріали, надавались консультації щодо працевлаштування та навчання. Протягом 2017 року на обліку районного центру перебувало 35 осіб молодіжного віку, засуджених до альтернативних видів покарань, з якими проводилася соціально-виховна, психологічна робота. З усіма особами проведено профілактичні бесіди виховного характеру щодо запобігання скоєння повторних злочинів.
На всіх осіб молодіжного віку працівниками районного центру заповнено картки отримувачів послуг, надано 573 послуги.
Спеціалісти центру проводять як індивідуальну, так і групову роботу. У 2017 році спільно з спеціалістами Зіньківського РС з питань пробації, служби у справах дітей, відділу освіти райдержадміністрації проведено 4 засідань круглого столу та 8 нарад, також проведено 12 заходів за участю молоді даної категорії.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>