1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Президента повинен примусити уряд і НКРЕКП скасувати незаконні рішення про підвищення тарифів

APM9544-1024x683

У п’ятницю, 30 вересня, Окружний адміністративний суд м. Києва розпочав розгляд по суті справи за позовом лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). У позовній заяві Юлія Тимошенко вимагає скасувати низку рішень НКРЕКП про встановлення завищених цін на опалення та гарячу воду.
Розпочавши розгляд справи, суд ухвалив рішення про об’єднання «тарифної» справи Юлії Тимошенко проти НКРЕКП та аналогічної справи Радикальної партії Олега Ляшка, яка теж оскаржує незаконні постанови НКРЕКП. Одразу після ухвалення даного рішення, через неявку позивача від даної політичної сили, суд оголосив перерву. Чергове засідання у справі Юлії Тимошенко проти НКРЕКП відбудеться 7 жовтня о 14:00.

В своєму інтерв’ю за підсумками засідання суду Юлія Тимошенко нагадала, що збільшення вдвічі тарифів на опалення – це згубна політика Президента Порошенка, прем’єр-міністра Гройсмана, екс-прем’єра Яценюка та їх маріонеток, яка грубо порушує права людей, а також остаточно знищує родинні бюджети українців. Вона закликала Президента примусити уряд і НКРЕКП скасувати незаконні рішення про підвищення тарифів.
Нагадаємо, що наступне засідання Окружного адміністративного суду м. Києва, якій розпочав розгляд по суті справи за позовом Юлії Тимошенко до уряду Гройсмана щодо незаконного встановлення ціни на газ, відбудеться 13 жовтня о 9:00.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>