1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Привітали спортсменів Зіньківського району

IMG_2559

    7 вересня зал засідань районної ради зібрав кращих спортсменів, ветеранів праці, поціновувачів спорту на святковий захід, приурочений Дню фізичної культури і спорту.

         До всіх присутніх з вітальним словом звернулася начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха: «Зіньківщина завжди славилася досягненнями спортсменів, була і є пропагандистом активного способу життя. Приємно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту у нашому районі зростають, стають запорукою активного розвитку особистості.» Вона підсумувала досягнення у галузі спорту протягом цього року, подякувала за активну участь у активізації фізкультурно-оздоровчої роботи керівництво району, сільських голів, тренерів, учителів, молодь та привітала з наступаючим спортивним святом.

         Спортсменів Зіньківського району привітали заступник голови районної ради Сергій Загорулько та в.о. голови, керуючий справами апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага.

         За значні особисті внески у розвиток спорту на Зіньківщині, за першість у обласних і районних змаганнях та з нагоди дня фізичної культури і спорту Зіньківська районна рада, Зіньківська райдержадміністрація нагородили грамотами кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спортивної галузі Зіньківського району.

         Колектив районного будинку культури створив у залі атмосферу свята, подарувавши присутнім кілька пісень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>