1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Привітали, відвідали

Без названия (1)

З нагоди Дня ветерана у районному Будинку культури людей поважного віку вітали голова районної ради Сергій Нерозя, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, секретар міської ради Володимир Чика­ло, голова районної ради вете­ранів Володимир Прислонский. За активну громадську по­зицію ветерани району були нагороджені грамотами.

У територіальному центрі до цієї дати в м.Зіньків та смт Опішня відкрито виставки твор­чих робіт ветеранів війни та праці «Літа на осінь поверну­ли» в м.Зіньків та «Мудрі і ба­гаті літами» в смт Опішня. На виставках – роботи з бісеру, вироби з дерева, стрічок, ви­шиті сорочки та рушники.

В рамках районної програ­ми «Турбота», одиноким пенсі­онерам м.Зіньків та смт Опіш­ня, які обслуговуються відділенням соціальної допо­моги вдома та яким виповни­лося 80 і більше років, вручено продуктові набори, 76 вете­ранів праці по селах району от­римали подарункові набори від підприємців.

За щорічною традицією, 1 жовтня подарунки отримали мешканці Дейкалівського, Пишненківського та Заїченського будинків ветеранів. А у Дейкалівському будинку вете­ранів пенсіонерів відвідали директор територіального цен­тру Людмила Косяк, Дейкалівський сільський голова Володимир Загорулько, голова ради ветеранів с.Дейкалівка Григорій Лейка. Пенсіонерів привітали концертною про­грамою та пригостили солодо­щами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>