1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Про дітей подбала сільська рада

Без названия (1)

Святкування Дня захи­сту дітей у Загрунівці розпочалося зранку у ди­тячому садочку «Терем- теремок». Вихователі та працівники ДНЗ разом з батьками підготували не­забутню концертно-роз­важальну програму, в якій брали участь мами, тата, бабусі та гості свята.

Розважальна програма включала в себе інтелек­туально-розважальні кон­курси, рухливі ігри, пісні та таночки. Діти були в за­хопленні від такої неспод­іванки. А по закінченню малята отримали соло­дощі та подарунки відбатьків, вихователів дит­садка та сільської ради. Але свято на цьому не за­кінчилося: удругій поло­вині дня, у Будинку куль­тури, всі діти Загрунівської сільської ради насо­лоджувалися переглядом святкового концерту.

За участю батьків, а саме Назаренко Ю.І., Ши­ряева О.О., Монастирьова І.М., КуликЖ.М., Подоби О.О., ЮшкоС.В., Ширяев М.В., Назаренко М.П., Крутько К.О., Софієнко О.О., було відтворено дійство казок, лунала гар­на, ніжна пісня «Про сина» у виконанні виконуючоїобов’язки Загрунівського сільського голови Тетяни Горбатій та її сина Олега, яка розчулила усіх при­сутніх до сліз.

Свято продовжили за­пальні флеш-моби мам та дітей. У ході проведення урочистостей відбувся конкурс малюнку на ас­фальті. Фінальним акор­дом свята стало накриття солодкого столу для всіх дітей.

Спонсором свята вис­тупила Загрунівська сільська рада.

Юлія НАЗАРЕНКО,

директор Будинку культури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>