1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Про наше свято новорічне турбуються лісівники

prodazha-elek-v-sumah

У ці зимові передноворічні дні у працівників Зіньківського та Бірківського лісництв чимало роботи – в розпалі заготівля ялинок. Заготівлю зелених красунь розпочали в перших числах грудня і щодня, в залежності від погоди та замовлень, сотні ялинок доставляють на садиби лісництв. Після того, як на ялинки будуть наклеєні бірки, вони відправляться до оптових покупців у Харківську, Дніпропетровську, Сумську області та здійснять подорож по всій території України. Всього ж працівники Зіньківського лісництва в цьому році планують реалізувати близько тисячі ялинок, Бірківського – в межах двох тисяч зелених красунь, всього близько трьох тисяч. На заготівлі ялинок у Зіньківському лісництві працюють Сергій Удовиченко, Микола Журавель, лісник Юрій Сук, у Бірківському – Олександр Бедюх, Дмитро Омелюта та Анатолій Верезомський.

Придбати ялинки мають змогу всі мешканці і нашого району, до того ж, цього року ціна на них не зросла і залишається на рівні минулорічної, так, ялинка висотою до 1 метра коштує 36 гривень, висотою близько 2 метрів – 42 грн., ще вища, до трьох метрів, – коштує 60 грн. Якщо ж купувати новорічну ялинку висотою більше З м, то за кожен додатковий метр потрібно доплати по 36 грн., пучок з трьох гілок коштує всього 5 гривень. Слід зауважити, що в нашому районі вартість ялинок залишається найнижчою в області.
З 15 грудня жителі району можуть придбати ялинки на території садиб Зіньківського чи Бірківського лісництв (щодня, крім суботи та неділі, з 8-ої до 1 6-ої год.). Купити новорічне деревце вийде значно дешевше, адже за самовільно зрубану ялинку доведеться сплати штраф та відшкодувати збитки державі у розмірі, який у десять разів перевищує вартість самої ялинки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>