1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ПРОГРИМІВ ВИБУХ

02aa7bdd

24 липня в Зіньківському районі працювала піротехнічна група Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, на вилученні та знешкодженні вибухонебезпечних предметів та авіаційної бомби, виявленої напередодні на місцевому кар’єрі поблизу села Довжик. На підривному майданчику прогримів вибух, який відчули жителі сіл Довжик та Саранчівка. Всього було підірвано 71 одиниці вибухонебезпечних предметів виявлених на території району.

Громадяни, будьте обережні та уважні! Пам’ятайте самі і поясніть дітям. Не беріть до рук підозрілі вибухонебезпечні предмети. При знаходженні яких сповістіть про знахідку по телефону 101 в будь-який час доби чергового пожежно-рятувальної частини та органи місцевого самоврядування, позначте місце.
Шановні жителі району, тільки при виконанні цих вимог ви можете відвести від себе і своїх дітей загрозу «іржавої смерті».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>