1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Прохання підтримали

2018-05-17

Директор Опішнянського дитсадка Вікторія Шапошник хва­литься майстровитими руками своїх вихова­телів:

- Цю ось стіну дівча­та оформили за допо­могою підручних мате­ріалів – звичайного па­перу, крупів, фольги, сірників.

Нефахівцю важко навіть повірити в те, що куполи церков, дерев викладені саме з цього підручного матеріалу. Поінде, як розповіла ди­ректор,залучалибатьків: художники та гончарі теж доклали рук та творчості до оформ­лення дитсадківських кімнат та залу.

А от щоб капітально відремонтувати харчоб­лок дитячої установи, – тут одного бажання та таланту мало, потрібні чималі кошти.

Близько чотирьох де­сятків років не бачила ця їдальня бригади буді­вельників. У селищної ради все руки не дохо­дили. Тож Вікторія Вікторівна попросила депутатів районної ради донести до керівництва району прохання про термінову необхідність ремонту їдальні. Дане питання було включено у порядок денний однієї з чергових сесій район­ної ради, де депутати прийняли рішення виді­лити необхідну суму коштів для Опішнянського дитсадка.

Днями начальник відділу освіти Юрій Дах­но зустрівся з голов­ним інженером диканської будівельної організації, обгово­ривши усі робочі мо­менти проведення ремонтних робіт.

Ремонтники, відповідаючи на за­питання працівників редакції в якому стані застали їдаль­ню, відповіли корот­ко: «В аварійному».

А директор дит­садка тим часом по­казує Юрію Дахну нову біду – провале­ну бетонну підлогу у пральні, де яма така, що хоч ставок гати. Той лише руками розвів, мовляв, чому ж раніше мовчали, можливо б депутати заразом і на цей ре­монт кошти передбачи­ли. Начальник відділу освіти пообіцяв не зали­шити дитсадків сам-на- сам з проблемами.

А будівельники, про­фесійним оком оцінив­ши стан приміщення, говорять про не­обхідність будівництва дашка на виході із хар­чоблоку, який врятував би відремонтований ними ганок від швидко­го зношування.

Один мільйон двісті тисяч гривень, згідно проекти о-кошторисної документації, передба­чено на капітальний ре­монт їдальні дитсадка, але, бачачи як давно тут не проводилися ре­монтні роботи, схоже, що будівельники ще не раз зайдуть у цю уста­нову.

Після поїздки до Опішні Юрій Дахно по­інформував голову рай­онної ради Сергія Нерозю про те, що ремонтні роботи йдуть згідно графіка, якість їх добра, а будівельники обіця­ють вкластися в термі­ни. Але щоб повністю розрахуватися зпідрядниками, до виді­лених з районного бюд­жету 725 тисяч необхі­дно передбачити ще майже півмільйона гри­вень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>