1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Прохають допомогти дівчині з Горішніх Плавнів, яка вже більше року бореться з раком шкіри

18767610_435065396863474_5686463485686331522_n

ДОПОМОЖІТЬ врятувати Олену Хованець – чудову дівчину з Горішніх Плавнів, художницю й громадську активістку, яка вже багато років бореться зі страшною хворобою за своє життя і допомагає це робити іншим!

У Олени – плоскоклітинний рак шкіри (SCC), з яким вона бореться вже більше року і який швидко прогресує.
Онкологія для БЕ – зазвичай вирок, але у випадку Олени, є унікальний шанс її вилікувати. І не тільки її, а й усіх пацієнтів з раком шкіри. Провідна онкологічна клініка Лісод рекомендує Олені випробувати новий імунологічний препарат Пембролізумаб (Кейтруда) (виробник американська компанія MSD).

ДОПОМОГТИ МОЖНА, перерахувавши гроші Лілії Хованец, мамі Олени, на картку із зазначенням “Лікування Кейтруда”. Реквізити картки Привата: 5168 7422 0025 1761. Кожна ваша гривня приблизить порятунок дівчини.

Якщо немає можливості допомогти фінансово, буду вдячний хоча б за репост!

Одне ведення препарату коштує 138 тис грн. (Близько 5 тис. Дол. США) і такі введення потрібно робити один раз в три тижні. За рік лікування Олени в Україні та Білорусі (численні курси хіміотерапії, променевої терапії, фотодинамічної терапії), сім’я повністю вичерпала свої ресурси. Їм допомагали близькі і родичі, співробітники по роботі в Горішніх Плавнях, де вони проживають. Героїчна мама і батько, що працюють на 2 роботах, роблять все можливе і неможливе для того, щоб зібрати кошти на лікування Олени.

Родині вдалося зібрати гроші на перше введення препарату, яке провели в Ліссода 19 травня, але на друге і третє – грошей немає і вже немає у кого просити.

Олена стоїть на обліку у дерматолога в м. Горішні Плавні, Полтавської обл. і в Спеціалізованому Кабінеті БЄ в Охматдиті. Всі медичні висновки у лікаря Кабінету І. Гедеон – тел.097 877 46 65.

Якщо у Вас є можливість допомогти домовитися з фармацевтичною компанією MSD про безкоштовне надання препарату для випробування Оленою в Україні або будь-якій країні – це буде ІДЕАЛЬНО.

ЧЕКАЄМО НА ВАШУ ДОПОМОГУ! У нас є всього 2 тижні, щоб зібрати 138 тис. грн. на 2-ге введення препарату Кейтруда.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>