1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Проклали у Тарасівці асфальт

1417541958_dscn3615

Днями у центральній садибі Тарасівської сільської ради завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Леніна. На виконання цих робіт із сільського бюджету було витрачено 1 мільйон 200 тисяч гривень. Роботи виконувало підприємство «Миргородаг-рошляхбуд». Відтепер і водіям приємно їздити по дорозі без вибоїн, і дітлахам радість – на заасфальтованому та безпечному від автомобілів майданчику поблизу адмінбудівлі, де розташовується контора ТОВ «СП «Агро Ка Полтава», поштове відділення та ін., юні мешканці Тарасівки катаються на роликах та скейтбордах. Про безпеку наймолодших у селі також подбали: було встановлено нові ворота у дитячий садок Тарасівки. П’ять тисяч гривень вдалося віднайти завдяки угоді про соціально-економічне партнерство між сільською радою та ПАТ «АТП-15339». Неабиякою приємністю стало і завершення реконструкції вуличного освітлення по вулицях Молодіжна та ім. Івченка; у Комсомольському частково освітлюється вул. Леніна та Свердлова. На ці роботи було витрачено майже 200 тисяч гривень.

А зараз у Тарасівці проводиться капітальний ремонт дороги по вул. Молодіжна, для цього відрізку автошляху кошти було виділено із обласного бюджету, їх сума становить 2,3 мільйона гривень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>