1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Прокуратура інформує

9861baddb779985d9870d34ddc5dd9-bigimg

У Зіньківському районному суді закінчився судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням раніше неодноразово судимого громадянина «К» у скоєнні злочинів передбачених ст.263 ч.1 (незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу) та ст.309 ч.1 КК України (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

  В липні 2016 року засуджений, без передбаченого законом дозволу, придбав пістолет, який згідно висновку судово-балістичної експертизи являється нестандартною, переробленою вогнепальною зброєю. В кінці літа цього ж року, даний громадянин незаконно придбав рослини коноплі та снотворного маку, з яких виготовив особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, а також  концентрат з макової соломи, які потім в подальшому зберігав, без мети збуту, у шафі будинку за місцем свого проживання.

 25.01.2017 року під час санкціонованого обшуку проведеного працівниками Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, вищезазначені незаконні предмети були виявлені та вилучені в будинку за місцем проживання цього громадянина в м.Зіньків Полтавської області.

Загальна маса канабісу вилученого у «К» під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання останнього, становить 31,582 гр., а загальна  маса вилученого концентрату з макової соломи становить 0,667 гр.

26.01.2017 року слідчим поліції розпочате кримінальне провадження за даним фактом.

10.02.2017 року затверджений прокурором обвинувальний акт стосовно вчинення даним громадянином злочинів, передбачених ст.ст.263 ч.1, 309 ч.1 КК України, був направлений на розгляд Зіньківського районного суду.

За результатами судового розгляду, Зіньківський районний суд виніс обвинувальний вирок злочинцю, засудивши його за  ст.263 ч.1 КК України до 4 років позбавлення волі, за ст.309 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі. На підставі ст.70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів до 4 років позбавлення волі.  Та звільнив його від реального відбування покарання на підставі ст.75 КК України, встановивши іспитовий строк 1 рік.

Про всі відомі Вам випадки вчинення злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин та вогнепальної зброї, на території Зіньківського району, прохання повідомляти на «гарячу» лінію «102» Національної поліції України, всі звернення до якої перенаправляються до чергової частини Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Прокурор Зіньківського відділу Миргородської місцевої прокуратури юрист 1 класу  

А. Чубенко 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>