1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Провели Координаційну раду з питань місцевого самоврядування

000000000004

26 січня голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Джувага, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, очільники міської та сільських рад.

Відповідно до порядку денного присутні заслухали та обговорили інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Слинько щодо виконання зведеного бюджету району за 2015 рік.

Друге питання Координаційної ради стосувалося фінансової участі місцевих громад в утриманні закладів соціальної сфери району у 2016 році. Виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха, головний лікар Центру ПМСД Андрій Рись та головний лікар Зіньківської ЦРЛ Олександр Безпалий. У своїх доповідях керівники зазначили, що потребують від місцевих громад фінансової допомоги. Питання викликало дискусію.

Після обговорення Сергій Нерозя наголосив, що надані субвенції районному бюджету будуть направленні на утримання соціальної сфери відповідних рад. Як результат, голови рад району визначилися з наданням відповідних субвенцій.

У різному, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда та начальник загального відділу, юрисконсульт виконавчого апарату районної ради Анатолій Білан проінформували присутніх про листи Української асоціації районних та обласних рад. У першому із них, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, звернувся з проханням підтримати на сесії районної ради проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». У другому листі, асоціація повідомила, що організовує відбір заявок на участь місцевих громад в інфраструктурному проекті «Водопостачання та водовідведення».

00002 00000000003 11 015

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>