1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Проводиться ремонт пологового відділення. Закуповується медобладнання

1430791392

- Нашому відділенню пощастило подвійно, – говорить завідувач пологово-гінекологічним відділенням Тамара Мурат, – по-перше, бригада ремонтників завершує встановлення 26 нових вікон, а, по-друге, ми отримали сучасне, необхідне у нашій роботі, медобладнання. Вже проведено перевірку електроаспіратора, будемо тепер користуватися і щойнопридбаними шприцевим насосом та електрокоагулятором. Ми навіть не сподівалися та таку щедру до нас увагу.

- Ініціативу керівництва районної ради по виділенню коштів на ремонт Центральної районної лікарні та придбання медичного обладнання для ряду її відділень, – додає головний лікар ЦРЛ Олександр Безпалий, – підтримали міська та сільські ради району, з розумінням відгукнувшись на пропозицію допомогти медичному закладу.

Днями у відділення буде придбано фетальний монітор, за допомогою якого проводитиметься спостереження за життєдіяльністю плоду.

Найближчим часом за кошти районного бюджету у пологовому відділенні планується проведення реконстукції душової кімнати, буде покращено естетичний вигляд відділення та пологового залу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>