1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Разом ми – сила!

33300722_111783933038251_7252803387471691776_n

Не кращі часи усі ми з вами сьогодні переживаємо: у країні йде війна… Усі виснажені, знервовані, але і в цих непро­стих для себе умовах народ знаходить сили підтримати свою армію. Сучасна людина, яка в очі не бачила страхіть війни, навіть не уявляє, що ро­биться нині на Сході України. А там чути всюди гуркіт гар­мат…

Я, Світлана Даценко, керів­ник підрозділу Всеукраїнсько­го об’єднання учасників АТО «Українці разом» по Пол­тавській області, голова прав­ління, волонтер ГО «Спілка учас­ників АТО Зіньківщини», деле­гат І Міжнародного Конгресу волонтерів, делегат першого з’їзду жінок світу. У районі ство­рена громадська організація,яка має два підрозділи – бійців АТО та Координаційний район­ний волонтерський центр при опорному закладі «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ сту­пенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області», юних волонтерів, волонтерів тилу, бойових волонтерів, не­байдужих людей та волонтерів, керівників нашого району та міста, депутатів всіх рівнів та народного депутата Верховної Ради України Кулініча О.І. В ко­ординаційний районний центр входять всі школи району – уч­нівсько-педагогічні й батьківські колективи та орга­ни державного самоуправління.

Юні волонтери при опорно­му закладі співпрацюють в зоні бойових дій АТО з багатьма військовими бригадами ЗСУ та УДА, «Айдар», «Аратта», брига­дою парамедиків «Ангели Тай­ри» АЭАР, співпраця з військо­вими шпиталями.

Юні волонтери проводять велику роботу по співпраці з дитячими будинками, школами – інтернатами для дітей – сиріт та малозабезпечених сімей.

Лише за останні 2 роки ми провели 46 акцій на передових позиціях в зоні АТО та в дитя­чих будинках.

На високому рівні співпра­цюємо з Міністерством закор­донних справ – міністром Пав­лом Клімкіним по Міжнародно­му соціальному проекту «Книга добра», за участю посла Угор­щини Ерно Кешкеня та консула Угорщини в Україні Василя Вишиванюка, громадських діячів та політиків. Проводимо зустрічі та обговорення про співпрацю та розбудову Украї­нської держави з першим пре­зидентом України Л.Кравчуком, третім президентом України В.Ющенком та нинішнім прези­дентом П.Порошенком. Десять юних волонтерів району влітку цього року будуть відпочивати за кордоном і презентувати­муть Книгу Добра в багатьох країнах світу.

Я тішуся, що поряд зі мною у цей важливий для країни час працюють люди, які не зра­дять, це -колеги-волонтери.

Хочу висловити слова вдяч­ності за підтримку волонтерсь­кого руху Полтавщини керівни­кам району та області.

Разом ми – сила!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>