1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

“Ревізор” не рекомендує “Брусничку” у Полтаві

85ef9ec049ff8e6fa65a90245720517f

Програма “Ревізор” побувала у одному з полтавських супермаркетів мережі “Брусничка”. Перевіряючим там, м’яко кажучи, не сподобалося.

 Днями у Полтаві побував “Ревізор”. Знімальна група побувала у ресторані “Диканька” та рекомендували цей заклад. Також телевізійники не обійшли увагою і магазин “Брусничка”, що на вул. Леніна, 116-А.

Недоліки почалися відразу, як ведучий Вадим Абрамов зайшов до підсобного приміщення супермаркету. У холодильнику м’ясо знаходилося на підлозі, а вентилятори були чорні від пилу. “Бірка” на ємності з маринованими у підозрілій речовині курями повідомляла “01.01.2015″. Тобто, кури маринувалися рік. І їх досі не викинули.  У “молочному” холодильнику – санітарний брак, овочі і дитяче харчування, вироблене у березні 2015 року, а також якийсь ящик з написом “Не займати, вб’ю!”.

Про “вік” готової продукції в холодильних вітринах не знають навіть продавці. Та й на іншій продукції, зокрема ковбасах, термін придатності відсутній, а сама ковбаса “завітрена”.

“На касі мені спокійно продали прострочену ковбасу, бички та алкоголь з надірваним акцизом. Ви не маєте права продавати такий товар“, – сказав ведучий заступнику адміністратора супермаркета.

За словами Абрамова, скрізь бардак і срач.

“Підставний” покупець Марина, яка побувала в “Брусничці” перед знімальною групою, показала товари, упаковка яких залита невідомою рідиною.

“Коли я вперше зайшла до магазину, мені захотілося плакати. Тут, мабуть, хтось вже плакав – бачите розводи на шоколадці?  У такому вигляді не можна продавати товар, як не можна продавати і дитячі іграшки – брудні та липкі”, – розповіла Марина.

“Це не фреш-маркет. Це – треш-маркет. “Ревізор” не рекомендує “Брусничку” у Полтаві на Леніна, 116-А”, - виніс вирок Абрамов.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>