1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Різниця в один бал – полтавський гурт представлятиме Україну на Євробаченні-2017 (ВІДЕО)

fc8fa4d095d8c42fb495eb19de0815-bigimg

Минулої суботи у прямому ефірі стало відомо, хто з 6-ти виконавців представлятиме Україну у травні на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017. За результатами голосування, першив став рок-гурт, заснований у Полтаві – O.Torvald.

У підсумковій таблиці однакову кількість балів – 10 – отримали одразу два виконавці - O.Torvald і TAYANNA. Хлопцям з Полтави судді поставили 5 балів і такий самий бал вони отримали від глядачів. Інша співачка отримала від суддів цілих 6 балів, але глядачі навпаки – знизили їй шанси бути першою – подарували їй лише 4 бали. За правилами нацвідбору, першість надається тому учасниками, який отримав більшу кількість балів від глядачів. А тому у травні на Лівому березі Дніпра на міжнародному співочому конкурсі Україну представлятиме гурт O.Torvald з піснею “Time”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>