1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

РОБОТА КОМУНАЛЬНИКІВ

3ПРИДБАНО ЕКСКАВАТОР

 Машинно-тракторний парк міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп» поновився новим екскаватором-бульдозером БАМ- 2014-Б на базі трактора МТЗ-82.1. Придбаний він за рахунок співфінансування з обласного, районного, міського бюджетів та коштів підприємства. Вартість закупівлі , яка пройшла тендерну процедуру склала 999,5 тис. грн.. з яких 455 тис. грн. виділила обласна рада з фонду охорони навколишнього природного середовища. Екскаватор-бульдозер планується використовувати, як спеціалізовану техніку на міському сміттєзвалищі та виконанню робіт по ремонту каналізаційних та водопровідних мереж.

В період з 08 по 14 січня 2018 року працівниками МКП «Зіньківський комунгосп» ліквідовано аварії на водогонах по вулицях Беївська, Гончарна та Валова. Здійснено прочищення дворової каналізації в будинках №63, 64-а, 64- в, 95 по вул. Воздвиженська та №34, 36 по вулиці Дроздівській в Зінькові. Виконано монтаж заземлення в житлових будинках №36 та 97 по вулиці Воздвиженська. Здійснено утеплення артезіанських свердловин та електрощитових по вул. Ватутіна, селах Пилипенки та Дубівка. Переведено частотні перетворювачі до роботи в зимовий період.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>