1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Роботу райдержадміністрації щодо виконання рекомендацій постійної комісії визнано незадовільною

img_20160111_104003_0

Під час засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування, яка проходила під головуванням голови цієї комісії Івана Гришка, депутати жваво обговорювали питання порядку денного. Зокрема і те, виносити чи не виносити на розгляд сесії затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, бо, якщо у Великопавлівського та Проценківського сільких голів не виникло жодних заперечень з цього приводу і вони погоджуються на укладення договорів для ведення фермерського господарства з Калініченком М.М. та Кулішем П.С., то проти укладення договорів висловилися, спираючись на негативну оцінку громад, Удовиченківський та Першотравневий сільські голови Михайло Силка та Микола Калениченко. Михайло Силка пояснив, що для громадської худоби в Удовиченках був єдиний пастівних, але ще восени пастівних було здисковано Калініченком М.М. без жодного погодження із сільською радою. Жителям села тепер немає де випасати свою худобу, у знак протесту удовиченківці змушені були навіть перекривати дорогу транспорту, який належить даному фермеру. Плата до сільського бюджету, як пояснив Удовиченківський сільський голова, вноситься фермером як за пастівних, а насправді ця земельна ділянка використовується ним як рілля. Турбує сільських голів і те, що на території нашого району, як, до речі, і повсюди, йде суцільне розорювання пастівників та сіножатей.

Валентина Кропивна висловила своє обурення з приводу того, що серйозні товариства – орендарі земель – беруть соціальну сферу села на свої плечі, в той час,як деяким фермерам потрібні лише земельні ділянки, а що буде із соціальною сферою села їм байдуже. І Михайло Силка, і Микола Калениченко підтвердили, що фермери Калініченко та Куліш за декілька років користування земельними ділянками не уклали із сільськими радами жодної соціальної угоди.
Згідно рекомендацій постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування від 22 грудня 2015 р. райдержадміністрація мала привести у відповідність до чинного законодавства угоду по оренді землі з Яременком Г.Л., вжити відповідних заходів по відшкодуванню збитків Дейкалівській сільській раді (сума збитків 55 тис. грн.) та притягти до відповідальності винних осіб. Жоден пункт даних рекомендацій не був виконаний.
Невирішеним залишилося і питання щодо земельної ділянки на території Кирило-Ганнівської сільської ради, на яку претендують воїни АТО і місцевий фермер Овсій. Враховуючи це, постійна комісія районної ради роботу райдержадміністрації по виконанню рекомендацій постійної комісії визнала незадовільною. Виконавчому апарату районної ради доручено підготувати та направити лист щодо неналежного виконання райдержадміністрацією рекомендацій постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування від 22 грудня 2015 р. до Полтавської обласної адміністрації.
На засіданні постійної комісії було розглянуто ряд проектів районних програм.
У роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Сергій Нерозя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>