1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Руслан БОГДАН: «Лідером електоральних симпатій залишається Юлія Тимошенко»

1469780371-6048

       За словами народного депутата України, голови Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» Руслана Богдана, Юлія Тимошенко в українському політикумі є єдиним справжнім лідером єдиної справжньої політичної сили із 17-річною історією, яка ніколи не відступала від головного принципу : «Працювати для України і для кожного українця».

      Він поінформував, що незмінний авторитет Юлії Тимошенко та «Батьківщини» вкотре підтвердили соціологічні дослідження, проведені групою «Рейтинг».

    «Якби вибори Президента України відбулись в найближчу неділю, Юлія Тимошенко виграла б їх і у першому, і у другому турі. Юлія Тимошенко – єдиний політик, який впевнено перемагає Петра Порошенка», – наголосив Руслан Богдан.

      Також в уподобаннях українців лідирує партія «ВО Батьківщина», яка займає перше місце в симпатіях громадян.

        Крім того, 85% українців впевнені, що Україна перебуває у стані хаосу. Більшість опитаних за останній рік стала жити гірше, зокрема, через величезні тарифи.

   На думку 65% опитаних, головною причиною такого жахливого стану є непрофесіоналізм та корупція чинної влади. Більше половини українців виступають за розпуск парламенту та проведення позачергових парламентських та президентських виборів.

     «Чинна влада послідовно здійснює геноцид проти власного народу, маскуючи свої злочинні дії  навіть під реформи. Тому люди вірять  єдиному політику, яка несе правду і бореться за правду -  Юлії Тимошенко та єдиній політ силі – ВО «Батьківщина», – наголосив Руслан Богдан.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>