1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

РЯТУВАЛЬНИКИ ПОЛТАВЩИНИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА

1-43-768x512

За для оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації у період травневих свят, підрозділи ДСНС України переведені на посилений режим несення служби. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Полтавській області.

На Полтавщині цілодобово на чергуванні перебуватимуть 234 чоловіка особового складу та 70 одиниць техніки. Також, Головне управління готове забезпечити введення в бойові розрахунки резервної техніки та особового складу для виконання завдань за призначенням додатково 254 рятувальників та 88 одиниць спеціальної та інженерної техніки, а також піротехнічні розрахунки.

Організована взаємодія з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, що задіяні до проведення заходів та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Визначений порядок дій і графіки чергування оперативних мобільних груп. Пожежна, інженерна і спеціальна техніка приведена у підвищену готовність.

Також рятувальники будуть здійснювати посилений моніторинг пожежної ситуації на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області закликає неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, адже пожежі у природних екосистемах пов’язані не тільки з економічними збитками, вони ще завдають і величезної шкоди довкіллю.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>