1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Самі ми й винні

cbb9229ceeb530ae66f61f4da430b680_XL

Коли я приходжу на кладовище у село Попівка, де похований мій батько і багато родичів, у мене болить душа. На узбіччі кладовища трава вища за мене, росте терен, куди люди носять сміття і весь непотріб. Я не можу їх навіть назвати людьми, але ж чи на своєму місці Попівський сільський голова Мартосенко?

Навесні я зі своєю сім’єю вийшов на кладовище, повирубував дикі дерева, скосив стару траву, визбирав сміття (банки, склянки), позакидав ями, які накопали люди, обкладаючи могилки. Я попросив голову сільської ради допомогти вивезти все це, вона пообіцяла і забула. Перед поминками ми дерево запалили, а сміття на узбіччі і по цей час лежить, заросло травою. Якщо у Вас немає коштів, пані голово, то зверніться до людей і зробіть суботник. Коли людина приїжджає на авто до кладовища, то немає де розвернутися, поставити автомобіль, бо вузько прочищена дорога. А якби у Вас було бажання і воля, то за тридцять хвилин роботи грейдером майданчик можна було б зробити. Тепер трішки повернуся до доріг. У 2015 році в селі Попівка по колишній вулиці Леніна був проведений ремонт дороги, засипали ями і асфальт щебенем. На даний час дорога гірша, ніж була до ремонту, тому що біля ями з’явилися бугри, які видавили машини. Хто буде відповідати за марно витрачені кошти?

Опішнянська селищна рада місцями теж засипає асфальт щебенем. До весни потече цей щебінь за водою і наші гроші -також. Гроші, які вираховують із зарплат і пенсій. По вулиці Незалежносту у Опішні ями на дорозі такі, що можуть призвести до каліцтва або, не дай Боже, до смерті людей. Я вважаю, що є потреба звернутися до відповідних органів, щоб перевірили чи правильно були використані кошти на ремонт доріг Попівською сільською та Опішнянською селищною радами. Таким ремонтам немає кінця. Це просто імітація, що працюють, засипають, латають, а ями як були, так і є. І на закінчення я хочу звернутися до людей: ми приходимо на вибори, опустили бюлетень у скриньку і на цьому все, а хто буде контролювати і потребувати працювати на благо своєї громади, а не на свої кишені? І всі ці біди у самих нас, тому що ми вибираємо не тих, кого треба. Приводимо до влади бездарних людей, які працюють тільки заради своєї вигоди. Треба вибирати таких людей, які б душею і серцем відстоювали наші інтереси і вирішували не свої проблеми, а наші із вами і нашого селища та села.

О. КАНІБОЛОЦЬКИЙ, житель Опішні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>